Współpracuj z nami

CZEGO SZUKAMY

Dbamy o to by nasze stockowe sesje  wnętrzarskie nieustannie podążały za najnowszymi trendami i by każda z nich była unikatowa i niepowtarzalna. W tym celu poszukujemy sklepów meblowych oraz producentów dodatków i akcesoriów do wyposażenia wnętrz, którzy byliby zainteresowani wypożyczaniem nam swoich produktów jako rekwizytów do sesji zdjęciowych.

CO OFERUJEMY

Współpracę na zasadach barterowych. W zamian za użyczenie rekwizytów przekazujemy paczkę zdjęć z danej sesji. Gotowe fotografie są idealnym materiałem reklamowym, który można wykorzystać zarówno w kampaniach internetowych jak i w druku.

KORZYŚCI

Współpraca z nami jest dla producentów sposobem na stworzenie katalogu zdjęć produktów w świetnych aranżacjach praktycznie za darmo. Dodatkowo, zdjęcia naszych aranżacji, sprzedawane w internetowych bankach zdjęć, stają się zazwyczaj ilustracjami artykułów o trendach w urządzaniu i dekoracji wnętrz przez co produkty współpracujących z nami marek stają się bardziej rozpoznawalne wśród potencjalnych klientów.

JAK TO DZIAŁA
czyli etapy współpracy krok po kroku

ZGŁOSZENIE

Uważasz, że masz produkt, który mógłby nam się spodobać? Podeślij nam swoją ofertę, lub kilka zdjęć konkretnych mebli czy dodatków które chciałbyś zobaczyć na naszych zdjęciach. Nie masz możliwości zrobienia zdjęć, ale Twoja firma zlokalizowana jest w okolicach Łodzi? Daj nam znać. Przyjedziemy i sami wykonamy poglądowe zdjęcia. Po zapoznaniu się z propozycją damy odpowiedź odnośnie do ewentualnej współpracy.

PRZED SESJĄ:

Kolejnym etapem jest przedyskutowanie warunków współpracy oraz podpisanie odpowiednich dokumentów. Przed każdą sesją z udziałem Twoich mebli konieczne będzie podpisanie Property Release, czyli dokumentu poświadczającego, że twórca danego produktu wyraża zgodę na wykorzystywanie wizerunku tego produktu, uwiecznionego podczas sesji, do celów komercyjnych.

SESJA ZDJĘCIOWA

Wszystkie sesje zdjęciowe odbywają się w naszych studiach w Łodzi. Standardowo, dzień zdjęciowy trwa około 5 godzin, ale możemy się umówić że produkt zostanie u nas na dłużej, dzięki czemu pojawi się w większej ilości sesji.

PO SESJI

Po zakończonym procesie postprodukcji zdjęcia trafiają do banków zdjęć do których dostarczamy fotografie, by mogli je tam zakupić klienci. Wy natomiast otrzymujecie gotowe zdjęcia, które możecie wykorzystywać do swoich projektów reklamowych.

NAPISZ TERAZ!

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami. Wyślij nam swoje zgłoszenie.