Wynajem lokali na sesje zdjęciowe

STUDIO TO ZA MAŁO

Oprócz sesji w naszym studio w Łodzi wykonujemy również zdjęcia w wynajętych lokalizacjach. Głównie są to zdjęcia gotowych wnętrz. Nasi fotografowie i reżyserki tylko w niewielkim stopniu ingerują w wystrój lokacji. Zdjęcia takie skupiają się na fotografowaniu poszczególnych pomieszczeń. Gotowe fotografie sprzedajemy później w internetowych bankach zdjęć.

CZEGO POSZUKUJEMY

  • nowoczesnych i przestronnych apartamentów,
  • elegancko urządzonych domów,
  • wnętrz utrzymanych w obecnie panujących trendach
  • ciekawych rozwiązań architektonicznych

KORZYŚCI

Tym co wyróżnia nas spośród innych fotografów jest to, że to my płacimy za możliwość zrobienia zdjęć, a nie odwrotnie. Wynajem domu, apartamentu lub innej ciekawej nieruchomości może być zatem świetną okazją do zasilenia domowego budżetu. W przypadku firm natomiast ciekawym sposobem, na reklamę, lub okazją do stworzenia profesjonalnych zdjęć swojej siedziby.

JAK TO DZIAŁA
czyli etapy współpracy krok po kroku

ZGŁOSZENIE

Jesteś właścicielem domu lub innej nieruchomości, która Twoim zdaniem mogłaby nas zainteresować? Zgłoś się do nas. Podeślij nam kilka zdjęć, informację o lokalizacji i jej metrażu. Nie masz możliwości zrobienia zdjęć, ale Twoja nieruchomość zlokalizowana jest w okolicach Łodzi? Daj nam znać. Przyjedziemy i sami wykonamy poglądowe zdjęcia. Po zapoznaniu się z nimi damy odpowiedź odnośnie do ewentualnej współpracy.

PRZED SESJĄ:

Kolejnym etapem jest przedyskutowanie warunków wynajmu oraz podpisanie odpowiednich dokumentów. Ważnym elementem przygotowań do sesji jest podpisanie Property Release, czyli dokumentu poświadczającego, że właściciel nieruchomości wyraża zgodę na wykorzystywanie jej wizerunku, uwiecznionego podczas sesji, do celów komercyjnych.

SESJA ZDJĘCIOWA

Standardowo dzeń zdjęciowy trwa około 5 godzinu. Nasza ekipa przyjeżdża w umówionym terminie i rozpoczyna sesję zdjęciową. Po jej zakończeniu zwraca lokal w nienaruszonym stanie. Nie ma nic złego w tym, że właściciele nieruchomości chcą być obecni podczas sesji i mieć wszystko na oku, zależy nam jednak na tym by nie zakłócało to pracy ekipy fotograficznej.

PO SESJI

Wynagrodzenie za wynajem lokalu wpłacamy na konto właściciela nieruchomości zaraz po zakończeniu sesji zdjęciowej i podpisaniu wszystkich dokumentów.

NAPISZ TERAZ!

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami. Wyślij nam swoje zgłoszenie.