Zostań Modelem

Chcesz zostać naszym modelem?
JAK TO DZIAŁA

Poszukujemy osób, które na stałe dołączą do naszej wewnętrznej bazy modeli. To właśnie z niej wybieramy później modeli do sesji stockowych. Od dołączenia do bazy a zaproszenia na sesję zdjęciową może upłynąć kilka dni, tygodni, miesięcy lub… minut. Wszystko zależy od naszych aktualnych zapotrzebowań, scenariuszy sesji i bieżących trendów w fotografii stockowej.

 

KOGO SZUKAMY:

  • kobiet i mężczyzn w różnym wieku,
  • przedstawicieli różnych grup etnicznych
  • osób o różnych kolorach skóry
  • słodkich dzieci
  • uśmiechniętych i fotogenicznych seniorów
  • prawdziwych par
  • nastolatków

Nie wymagamy doświadczenia, cenimy sobie naturalność przed obiektywem

ETAPY WSPÓŁPRACY KROK PO KROKU

ZGŁOSZENIE & SPOTKANIE CASTINGOWE

Osoby zainteresowane dołączeniem do nasze bazy modeli zapraszamy na krótkie spotkanie castingowe w siedzibie firmy w Łodzi. Podczas castingu omawiamy warunki ewentualnej współpracy i wykonujemy kilka zdjęć próbnych do bazy modeli.

PRZED SESJĄ:

W momencie gdy model zostanie wybrany przez nasze reżyserki do sesji zdjęciowej kontaktujemy się z nim telefonicznie lub mailowo w celu ustalenia szczegółów, doboru strojów i dodatków.

SESJA ZDJĘCIOWA

Wszystkie sesje zdjęciowe odbywają się w naszym studio w Łodzi. Standardowo dzień zdjęciowy trwa około 5 godzin. Wynagrodzenie dla modeli wypłacane jest po od razu zakończeniu sesji i podpisaniu odpowiednich dokumentów.

PO SESJI

Po zakończeniu procesu postprodukcji gotowe zdjęcia trafiają do banków zdjęć, takich jakich jak Fotolia, Shutterstock, czy iStock, skąd mogą je zakupić klienci z całego świata by użyć ich w swoich materiałach reklamowych. Fotografie, opatrzone naszym logo, trafiają również do modeli biorących udział w sesji by mogli je wykorzystać w swoim portfolio.

Dowiedź się więcej
WARUNKI WSPÓŁPRACY

Wysokość wynagrodzenia za sesję uzależniona jest od doświadczenia modela i rodzaju sesji zdjęciowej. Współpraca odbywa się na podstawie umowy o dzieło, podpisywanej w dniu sesji zdjęciowej. Po zakończeniu sesji model podpisuje również dokument Model Release – potwierdzający, że wyraża zgodę na wykorzystywanie swojego wizerunku uwiecznionego podczas danej sesji, do celów komercyjnych.

APLIKUJ TERAZ!

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami. Wyślij nam swoje zgłoszenie na adres casting@photographee.eu wraz z kilkoma aktualnymi zdjęciami całej sylwetki oraz twarzy (koniecznie z uśmiechem 😉 ) a także krótką informacją o sobie. Wybranych kandydatów zaprosimy na spotkanie castingowe.